Od czego zaczac?

Czyli kilka porad na temat aranzaji Twojej nowej kuchni.

Rodzaje frontów

Tutaj mozesz zobaczyc wzory i formy frontów jak równiez opcje lakierowania.

Kolorystyka

Zobacz dostepne wzorniki laminatów, plyt meblowych oraz game najlepszych wloskich lakierów.

Systemy drzwi

Zobacz, porównaj i wybierz system domykui otwarcia drzwi w swojej kuchni.

Witaj w dziale kuchennym

Weble od lat specjalizuje się w produkcji mebli kuchennych na wymiar oraz stolarstwie meblowym. Firmę istnieje od początku lat 70 - tych. A aktualnie fach stolarski jest przekazywany z ojca na syna i nadal rozwijany.

Kalwaria Zebrzydowska o lat słynie z meblarstwa, co zaowocowało niespotykaną konkurencją pomiędzy lokalnymi firmami. Dlatego meble z Kalwarii do synonim najwyższej jakości, najlepszego wzornictwa i najnowszych technologii dostępnych na rynku.

W obecnej formie firma nie poszła w kierunku globalnej komercji, lecz pozostała małą rodzinną manufakturą, która specjalizuje się w produkcji mebli kuchennych na wymiar. W związku z tym możemy zapewnić indywidualne podejście do każdego klienta i dopasować ofertę do jego indywidualnych potrzeb.

Wykonujemy meble kuchenne z pełną zabudową AGD, możesz dowolnie komponować rodzaj i markę zabudowy. Stosujemy także wszystkie systemy otwarcia i domyku drzwi. W każdej naszej kuchni w standardzie znajdziesz systemy cichego domyku.

Wychodząc naprzeciw nowej technologii oddajemy w Państwa ręce ten skromny serwis internetowy mając nadzieję, że znajdą w nim Państwo odpowiedzi na nurtujące was pytania. Zachęcamy także do skontaktowania się z nami, zawsze doradzimy i podpowiemy.Proces zamówienia to tylko 5 etapów abyś miał swoje wymarzone meble według swojego planu!

© Weble. Wszystkie prawa zastrzezone. agrafnet.pl